Апеляційний суд залишив старі тарифи в метро Харкова

logo


Сьогодні, 16:40

234

Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Апеляційний суд залишив старі тарифи в метро Харкова - фото

Громадське Харків

Міськрада програла апеляцію по тарифам в метро

У понеділок, 25 березня, Харківський апеляційний адміністративний суд відмовився повернути нові, підвищені тарифи на проїзд в наземному транспорті і метро Харкова.

Як повідомляє KHARKIV Today, судді відхилили обидві апеляція міськради Харкова на рішення суду першої інстанції про призупинення дії нових тарифів на проїзд у міському транспорті.

Обидва рішення були прийняті на підставі того, що представники Харківської міськради, Харківського метрополітену і транспортних депо не змогли довести, що постанова про призупинення була неправомірною.

Нагадаємо, що 19 лютого Харківський окружний адміністративний суд призупинив дію нових тарифів в трамваях і тролейбусах. Аналогічне рішення було прийнято щодо метро.

Незважаючи на рішення суду про призупинення підвищення вартості проїзду, з пасажирів продовжили стягувати за проїзд за підвищеними тарифами.

Згідно з рішенням Харківської міськради, з 7 лютого вартість однієї поїздки в метро збільшили з 5 грн до 8 грн, в наземному транспорті — з 4 грн до 6 грн.