Антиукраїнська партія Шарія отримала державне фінансування

logo


У Національному агентстві з питань запобігання корупції заявили, що позапарламентські політичні сили, в списку яких значиться і «Партія Шарія», зможуть отримати часткове фінансування з державного бюджету. В цілому на такі партії вже передбачили приблизно 11 мільйонів гривень, про що повідомляє «ЧЕСНО».

2280_1566245294_maxresdefault-6.jpg (12.87 Kb)

Зокрема, НАПКА надало інформацію про розподіл державного фінансування, передбаченого на 2020 рік, між партіями, які увійшли до парламенту. В даному випадку мова йде про політичні сили, які перетнули п’ятивідсотковий бар’єр на виборах в 2019 році. В тому числі, 140 мільйонів гривень має отримати партія «Слуга народу».

Експерт організації Ігор Фещенко в коментарі виданню «Слідство.Інфо» повідомив, скільки за їхніми підрахунками зможуть отримати сили, які не пройшли до Верховної Ради. В тому числі, партія Анатолія Шарія. «Шарій отримає, за моїми розрахунками 1,43 мільйона», — повідомив він. Крім «Партії Шарія» фінансування отримають «Радикальна партія Олега Ляшка», «Сила і Честь», «Опозиційний блок», «Українська стратегія Гройсмана» і «Свобода». Надалі рішення НАПКА повинен затвердити Кабінет міністрів України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вибори президента США: Трамп фаворит на переобрання «Слуга народу» профукала час на реформи — Скрипін Шторм на Філліпінах забрав життя 6 людей Над Швецією з’явилось унікальне сонячне гало В Україну прийде рання, але холодна весна