Антимонопольний комітет почав розбиратися зі зрослими в Україні цінами на скраплений газ

logo


Фахівці шукають порушень, за котрі винних обіцяють покарати.

Антимонопольний комітет України виступив із повідомленням щодо підвищення цін на скраплений газ як моторне паливо. Державний орган розпочав процедуру перевірки обґрунтованості змін у вартості.

«У зв’язку із стрімким зростанням роздрібних цін на ринку скрапленого газу як моторного пального, яке спостерігається останнім часом, Антимонопольним комітетом розпочато  дослідження відповідності дій учасників ринку вимогам законодавства про захист економічної конкуренції. У разі виявлення на ринку антиконкурентних узгоджених дій або інших порушень законодавства про захист економічної конкуренції, комітетом будуть вжиті відповідні заходи», — інформує прес-служба АМКУ.

Читайте також: АМКУ відреагував на можливість підвищення ціни на рідкий хлор

У комітеті також нагадують, що рішенням від 21 червня вже було покарано низку суб’єктів господарювання за невиправдане зростання цін на скраплений газ при його реалізації у роздріб у серпні 2017 року. Перевірка виявила наявність у цьому антиконкурентних узгоджених дій, адже аналіз ситуації на ринку спростовував існування об’єктивних причин для змін вартості палива. «За вчинення зазначеного порушення на відповідачів накладено штраф у сукупному розмірі понад 40 млн. грн», — констатували в антимонопольному органі.

ВідеоЧерез штраф антимонопольного комітету заарештували акції «Газпрому» в Україні

Читайте также: