Антидемпінг на добрива замінили ембарго на імпорт з Росії

logo


Антидемпінг на добрива замінили ембарго на імпорт з Росії

23 травня Кабінет Міністрів України прийняв рішення про заборону ввезення на територію України шиферу (листів азбестоцементних гофрованих), а також суміші нітрату амонію з карбонатом кальцію із вмістом азоту не більш як 28 мас. % походженням з Російської Федерації.

Рішення прийнято у відповідь на дискримінаційні та недружні дії щодо України з боку держави-агресора, відповідно до рішення Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі та на виконання рішень Урядового комітету з питань економічної, фінансової та правової політики, розвитку паливно-енергетичного комплексу, інфраструктури, оборонної та правоохоронної діяльності.

Очікується, що такий захід поліпшить становище українських виробників, збереже робочі місця, зменшить соціальну напругу в регіонах, збільшить надходження до бюджету від оподаткування обсягів власного виробництва.

Постанова набирає чинності через 10 днів з дня її опублікування.

Як повідомлялося раніше виданням «Європейська правда» із посиланням на власні джерела, арбітраж СОТ визнав порушення, допущені Україною при проведенні антидемпінгового розслідування стосовно аміачної селітри походженням із РФ.

Інфоіндустрія з використанням матеріалів me.gov.ua