Аналітик: ціни на газ можуть «обвалитися» до нуля

logo


Ціни на природний газ у 2020 році, якщо сховища в Європі будуть заповнені, можуть упасти до нуля.

3832_6fc5dd1e-e81f-4291-9a47-70179c12325d_cx0_cy6_cw0_mw1024_mh1024_s.jpg (54.81 Kb)

Про це йдеться в матеріалі Profinance. Європейські сховища газу вже заповнені на 78%, і аналітики попереджають про те, що їхнє повне заповнення може відправити ціни на газ до нуля або навіть нижче, як це сталося з травневими ф’ючерсами на нафту WTI.

Блакитне паливо різко подешевшало у всіх куточках світу в першому півріччі, це обумовлено коронавірусним падіння попиту, яке наклалося на зростання пропозиції. Ці події сильно ускладнили життя таким американським виробникам скрапленого природного газу (СПГ), як Tellurian і NextDecade.

Гарна новина полягає в тому, що через кілька місяців у Північній півкулі почнеться зима, яка збільшить потребу в паливі для обігрівання будинків. За прогнозами, світові виробники газу від США до Малайзії продовжать скорочувати видобуток, чекаючи стабілізації ринку. Однак Катар заявив, що продовжить постачати СПГ навіть в умовах низьких цін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Польщі пройде другий тур виборів глави держави Бази НАТО в Україні — МЗС дав прогноз Шторм на Філліпінах забрав життя 6 людей Над Швецією з’явилось унікальне сонячне гало В Україну прийде рання, але холодна весна