АМКУ оштрафував три компанії за змову під час продажу газу аеропорту Бориспіль

Антимонопольний комітет України оштрафував ТОВ «Енергетична нафтогазова компанія» (ЕНК), ТОВ «Нафтогаз-Альянс» та ТОВ «Газпостач-Черкаси» за змову при отриманні контракту на 26 млн грн на постачання природного газу аеропорту Бориспіль. Про це пише ЦТС з посиланням на інформацію АМКУ.

Зазначається, що «Нафтогаз-Альянс» та ЕНК подавали податкову звітність та здійснювали контроль банківських рахунків з однієї IP-адреси, що належить третій особі, ЕНК і «Нафтогаз-Альянс» подавали податкову звітність за IP-адресою, що належить «Газпостач-Черкаси».

Крім того, порушники користувалися спільними засобами зв’язку, які належать одному з фігурантів справи, їх штат складався зі спільних співробітників, вони вели господарську діяльність за однією адресою і мали фінансово-господарські відносини у вигляді поворотної фінансової допомоги, а також допустили однакові помилки в оформленні тендерних пропозицій.

«Наслідком такої узгодженої схеми стала нечесна перемога одного з трьох учасників», – ідеться в повідомленні.

АМКУ оштрафував «Нафтогаз-Альянс» на 1,8 млн грн, «Газпостач-Черкаси»  на $187 000, ЕНК – на 70 000 грн.

Крім того, за законодавством, компанії також позбавлені на три роки права брати участь в державних тендерах.

Раніше повідомлялося, що СБУ виявила розкрадання 37 млн грн при реконструкції аеропорту Бориспіль. За даними СБУ, менеджмент комерційної структури, яка в 2017 році стала переможцем тендеру на будівництво парковки в аеропорту, сфальсифікував кошторис щодо проведених робіт.

Також читайте

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті