Американський трейдер вирішив отримати ліцензію на постачання газу в Україні

logo


19:10, 11 січня 2018

54

Питання видачі ліцензії буде розглянуто на черговому засіданні Нацкомісії з регулювання енергетики і комунальних послуг 16 січня.

Ілюстрація REUTERS

Ілюстрація REUTERS

Дочірня компанія одного з найбільших світових трейдерів енергоресурсів — американської компанії TrailStone, «Треилстоун Енерджі», має намір отримати ліцензію на право здійснювати господарську діяльність з постачання природного газу в Україні.

Читайте такожВ Україну вперше прийшов американський скраплений газ через термінал в Польщі

Про це повідомляється на сайті Національної комісії з регулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП). Планується, що питання видачі ліцензії буде розглянуто на черговому засіданні комісії 16 січня.

Як повідомляв УНІАН, НКРЕКП вже видала понад 300 ліцензій на постачання газу в Україні, в тому числі дочірніх компаній великих міжнародних трейдерів — MET Holding AG, Engie, Trafigura, DufEnergy.

Довідка УНІАН. Американська компанія TrailStone створена в квітні 2013 року. Офіси розташовані в Лондоні, Берліні, Остіні і Нью-Йорку. Спеціалізується на енергетичній логістики і торгівлі, інвестиції у видобуток нафти і газу, а також управління активами в енергетичному секторі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter