ALFA Smart Agro купує врожай з премією до 600 грн/т

logo


04 червня, Розділ Новини, переглядів 0

ALFA Smart Agro купує врожай з премією до 600 грн/тКомпанія ALFA Smart Agroрозпочала програму «Врожай з прибутком», за умовами якої агровиробники мають можливість реалізувати врожай за преміальною ціною. В залежності від виду продукції, бонус до ринкової ціни становить до 600 грн/т. Купівля врожаю здійснюється через департамент трейдингу сільськогосподарською продукцією ALFA Smart Agro.

 

Програма «Врожай з прибутком» розповсюджується на зернові та олійні культури.

 

·            Ячмінь, пшениця кукурудза: премія до ринкової ціни – 300 грн/т.

·            Ріпак, соняшник, соя: премія до ринкової ціни – 600 грн/т.

 

«Для участі у програмі господарство має придбати препарати ALFA Smart Agro у період з 1 червня до 31 серпня 2018 року. У «врожайному» переліку понад 10 позицій – протруйники, інсектициди, фунгіциди, мікродобрива. Що стосується агропродукції, яку господарство бажає реалізувати за преміальною ціною, то місце, терміни, обсяги та інші умови поставки узгоджуються заздалегідь», — зазначає Андрій Риженко, керівник департаменту трейдингу сільськогосподарською продукцією ALFA SmartAgro.

 

Окрім премії до ринкової ціни, «Врожай з прибутком» відкриває ще одну можливість для агровиробників – продаж сільгосппродукції за ринковою вартістю та отримання ваучера на продукти ALFA Smart Argo на суму премії.

 

Щоб стати учасником програми «Врожай з прибутком»:

1.        Зверніться до регіонального представника ALFA Smart Agro або до департаменту трейдингу сільгосппродукцією ALFA Smart Agro (усі контакти – на сайті alfasmartagro.com).

2.        Підпишіть контракт на продаж с/г продукції з ALFASmart Agro.

3.        Придбайте продукти ALFA Smart Agro з «врожайного» переліку (дізнавайтеся у дистриб’юторів).

4.        Здійсніть поставку та отримайте оплату згідно умов договору.

 

Подробиці програми «Врожай з прибутком» дізнавайтеся у департаменті трейдингу сільськогосподарською продукцією ALFA SmartAgro за телефонами (050) 437-30-27, (050) 441-25-67.

 

Прес-служба компанії ALFA Smart Agro

Схожі новини