«АІК Груп» погасила 15 млн гривень кредиту

logo


Група аграрних компаній «АІК Груп» 30 листопада здійснила повне погашення кредитної лінії в сумі 15 млн грн, наданої «Банком Кредит Дніпро».

KSG Agro знизив обсяг кредитної заборгованості на $2 млн
ЄБРР надасть МХП €25 млн кредиту

Про це повідомляє прес-служба банку.

Зазначається, що кредитну лінію було надано у квітні 2017 року терміном до 1 грудня 2017 року для проведення посівної кампанії на нових землях «АІК Груп».

Одержувачем кредиту стало одне з підприємств групи в Тернопільській області ― ТОВ «Бриківське». За період дії кредитної лінії підприємство зарекомендувало себе як надійний і відповідальний партнер банку, який своєчасно і в повному обсязі виконує усі свої зобов’язання.

«У 2017 році банк суттєво наростив інвестиції в агробізнес. Безумовно, співпраця з такими компаніями, як «АІК Груп»», що зарекомендували себе як ефективні учасники ринку і відповідальні партнери, є для нас пріоритетом. Ми готові розширювати взаємовигідне партнерство з «АІК Груп» та іншими провідними агрокомпаніями. Сьогодні ми пропонуємо широкий спектр програм для ефективного і доступного фінансування українського АПК, вносячи свій внесок у підтримку однієї з основних галузей української економіки», ― зазначив, заступник голови правління «Банку Кредит Дніпро» Віталій Палюра.

Нагадаємо, аграрії отримали через «Ощадбанк» 31,6 млн гривень компенсації за придбану сільгосптехніку.