Ахметов змінить назву вугільного гіганта, викупленого напередодні

logo


Нові акціонери ПАТ «Шахтоуправління» Покровське «на позачергових загальних зборах планують припинити повноваження чинної Наглядової ради та обрати нову.

Про це йдеться в оголошенні Наглядової ради в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, передає «Інтерфакс-Україна».

Крім того нові акціонери хочуть припинити повноваження членів ревізійної комісії і ліквідувати її як орган управління, а також внести зміни до статуту компанії.

На порядку денному також значаться питання зміни назви товариства, а також скасування внутрішніх положень товариства, за аналогією з раніше оголошеними позачерговими зборами акціонерів ПрАТ «Донецьксталь»-метзавод «, яке відбудеться 11 вересня, і на якому будуть розглядатися подібні питання, крім зміни назви.

Збори призначено на 12 вересня 2018 року.

Як повідомлялося, група «Метінвест» опосередковано увійшла до складу акціонерів ПАТ «Шахтоуправління «Покровське» — найбільшого виробника коксівного вугілля в Україні.

Гендиректор «Метінвесту» Юрій Риженков в червні повідомив, що група зацікавлена ​​в налагодженні партнерства з іншими компаніями або придбанні нових активів з метою заміщення своїх підприємств, що знаходяться на тимчасово непідконтрольній Україні території, управління якими акціонери втратили з 15 березня 2017 року.

«Ми шукаємо якесь партнерство, СП або злиття і поглинання. Ми також шукаємо деякі вугільні активи, бажано на місцях в Україні», — сказав гендиректор.

«Метінвест» — вертикально-інтегрована група з видобувних і металургійних підприємств, які розташовані, в основному, в Донецькій, Луганській, Запорізькій і Дніпропетровській областях. Основними акціонерами «Метінвесту» є «СКМ» (71,24%) і «Смарт-холдинг» (23,76%), які спільно керують компанією.

Шахтоуправління «Покровське» (раніше — «Красноармійська-Західна №1») до останнього часу входило в промислово-фінансову групу «Донецьксталь», основним власником якої є Віктор Нусенкіс. «Покровське» — найбільший в Україні виробник вугілля, що використовується для виробництва коксу.

«Покровське» в 2017 році отримало чистий прибуток 2,16 млрд гривень проти 0,58 млрд гривень чистого збитку в 2016-му, видобуток рядового коксівного вугілля зріс на 1% — до 4,35 млн т.

«Покровське» в січні-червні 2018 року збільшило видобуток рядового вугілля на 10,3% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року — до 2,157 млн ​​т.

Читайте также: