“Агрохолдинг до цього не має відношення”: Держпродспоживслужба прокоментувала отруєння корів на Прикарпатті

logo


У четвер, 24 травня, в Івано-Франківську відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків.

Зокрема, під час комісії обговорили календарний  план заходів на 2018 рік Регіональної цільової програми проведення лабораторно-діагностичних та лікувально-профілактичних робіт у сфері ветеринарної медицини в Івано-Франківській області в 2018 році, інформує WestNews.

Крім того обговорили й резонансну подію, яка трапилася в Галицькому районі. Там зафіксували масове захворювання корів, імовірно, через отрутохімікати.  Станом на 10 год. 23 травня жодна тварина не загинула.   Наразі щодо  випадку обробки полів пестицидами в селі Мединя Галицького району проводиться службове розслідування.

“Підприємець, який має земельну ділянку, обробила землю. Хто не пас корову, той не знає. Тварини пішли в ту пшеницю, попаслися, і в них трапилося здуття. Не загинуло жодної тварини. Жінка потрапила в реанімацію, але не через отруєння. Агрохолдинг “Мрія” до цього немає відношення”, – розповів Роман Гурський, очільник Держпродспоживслужбу Івано-Франківської області.

Нагадаємо, що раніше стало відомо, що агрохолдинг «Мрія» на Прикарпатті не орендує земель сільськогосподарського призначення і, відповідно, ніяких обробок на землі і посівах не проводив.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чим отруїлася худоба і їхня доглядальниця на Прикарпатті з’ясовуватиме спеціальна комісія та поліція. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.