«Аграрна самооборона» покликана захищати фермерів Запорізької області

logo


Створити таку структуру запорізьких аграріїв спонукала подія, коли їм довелося протистояти сотням «тітушок»

fermeri

Фермери, що приїхали на захист господарства Олександра Чубенка

У Приазовському районі Запорізької області фермери згуртувалися проти спроби рейдерського захоплення. Про це Kurkul.com розповів депутат Василівської районної Ради Сергій Каліман.

sergij-kaliman

Сергій Каліман

«Поступив дзвінок від колеги з проханням про допомогу. Стало відомо, що на підприємства «Агротіс» и «Агротіс Плюс» які належать Олександру Чубенку прямує близько 100 «ті тушок» для спроби рейдерського захоплення», — розповідає Сергій Каліман.

Про те, що господарство де-юре вже належить не йому, фермер дізнався намагаючись сплатити податки. Саме тоді він виявив, що підприємство записане на іншу особу.

За словами Сергія Калімана, місцеві фермери досить швидко згуртувались, та вже протягом години понад 200 фермерів на авто рухались у напрямку господарства Олександра Чубенка. Водночас, надійшла інформація, що поліція заблокувала на заправній станції поблизу Мелітополя кілька мікроавтобусів із молодиками.

«Хочу відмітити своєчасну та швидку реакцію влади та поліції. Сьогодні на дорогах області поліція також зупиняла мікроавтобуси для перевірки документів. Я вважаю, що всі гілки влади цього разу спрацювали відмінно. Було приємно бачити ту кількість людей, що відгукнулася на прохання про допомогу», — розповів посадовець.

Крім того, 18 січня відбулось екстрене зсідання антирейдерського штабу присвячене ситуації з господарством Олександра Чубенка. З Кропивницького планують приїхати представники аграрної самооборони.

«Ми вже розробили подальший план дій. Усі на зв’язку та готові в будь-який момент стати на захист інтересів фермерів. Формується графік чергувань. Сьогодні нас лише «прощупують», дивляться як ми відреагуємо. Якщо ми покажемо свою слабкість — матимемо багато проблем із рейдерами», — підсумував Сергій Каліман

zbori

Зібрання запорізьких фермерів

Наступним кроком аграріїв Запоріжжя стало створення Аграрної самооборони області

Запорізькі фермери, які згуртувалися для захисту від рейдерського захоплення господарства Олександра Чубенка оголосили про створення Аграрної самооборони області. Про це на своїй сторінці у facebook повідомив директор «Агрофірми Ольвія» Анатолій Тиховод.

anatolij-tixovod

Анатолій Тиховод (другий праворуч) з колегами-аграріями

«Сьгодні зранку директор ТОВ Агротіс і Агротіс Плюс О.В.Чубенко, який нещодавно постраждав від рейдерської атаки, повідомив Профільні громадські організації, що готується силове захоплення його підприємств. Колеги з усієї області відгукнулись і висловили готовність у кількості до 500 чол. виїхати на допомогу. Навіть, коли ми отримали інформацію, що завдяки професійним і злагодженим діям Запорізької поліції (керівник — Олег Золотоноша, керівник Приазовсько райвідділу — Віктор Міженін) озброєні «тітушки» затримані у м. Мелітополь, багато аграріїв відмовились повертатися додому і наполягли на візиті до Степанівки 1-ої, щоб з перших уст почути неупереджену інформацію про злочин. Приїхали більше 200 чоловік — одноосібники і фермери, у яких від 20 до 200 га землі, керівники і працівники середніх підприємств, які обробляють від 500 до 7000 га землі. Біда об’єднала всіх. Прийняли одноголосне рішення про створення Аграрної самооборони у нашій області за прикладом наших колег з Кіровоградщини», — повідомив Анатолій Тиховод.

Джерело: 1. https://kurkul.com/news/10546-zaporizki-fermeri-ogolosili-pro-stvorennya-agrarnoyi-samooboroni-oblasti

https://kurkul.com/news/10545-zaporizki-fermeri-proti-sotni-titushok—viyna-za-zemlyu-zagostryuyetsya

Читайте также: