Аеропорти Дніпра, Одеси і Харківа скоро стануть реальними конкурентами Борисполя — Омелян

logo


Найбільший потенціал спостерігається у аеропорту в Дніпрі через його величезну територію. А згодом він конкуруватиме навіть з Борисполем.

Про це в ефірі “Прямого” в програмі “Ситуація” з Тарасом Березовцем заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

“Шалений потенціал в Дніпра. Там величезна територія, охоплена аеропортом. Люди готові літати, люди спраглі для польотів. Упершу чергу це бізнес напрям, у другу чергу відпочинковий з України”, — сказав Омелян.

Він також зазначив, що у Дніпрі легко можна згенерувати декілька мільйонів пасажирів протягом найближчих двох років.

“Ми маємо потенціал Одеси, ми маємо потеціал Львова стати регіональними хабами. Оці три аеропорти плюс Харків можуть перетворитися на міні-Бориспіль на початковому етапі, можливо, навіть конкурувати з ним через 10-15 років. Для цього потрібно лише вкласти невеликі кошти на початку”, — підкреслив міністр інфраструктури.

Володимир Омелян наголосив, що аеропорт Бориспіль згенерував для держави у 2015 році лише 300 мільйонів, а у минулому році це було уже два мільярди.

“Два мільярди- це вартість злітної смуги, тобто декілька років і ви маєте повне повернення ваших інвестицій”, — зауважив міністр.Раніше «Прямий» повідомляв, що європейські та американські партнери України повинні запровадити санкції не лише проти фізичних та юридичних осіб Росії, але й проти російських морських портів.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.