Аеропорт у Дніпрі: Криклій назвав проект пріоритетним і показав відео підготовчих робіт

КИЇВ. 16 вересня. УНН. Міністр інфраструктури України Владислав Криклій назвав проект будівництва сучасного аеропорту у Дніпрі пріоритетним і показав відео старту підготовчих робіт на своїй сторінці у Facebook, передає УНН.

«У Дніпропетровській області мешкає понад 3 млн людей. Сучасний аеропорт, який обіцяли ще у 2013-му, — необхідність для регіону. Ми визначили цей проєкт як пріоритетний для розвитку регіональних аеропортів», — написав Криклій.

Міністр додав, що «сьогодні стартували підготовчі роботи за нашим проєктом, а приватний інвестор “НС Дніпро” розпочав будувати новий пасажирський та VIP-термінали».

«Вже оголошено тендер на відбір генпідрядника будівництва нового аеродрому: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-09-15-000585-a. Запрошую брати участь українські та іноземні компанії», — додав Криклій.

Міністр зауважив, що проект передбачає нову злітно-посадкову смугу завдовжки 3,2 км, сучасні системи навігації, перони та місця стоянок повітряних суден, руліжні доріжки, аварійно-рятувальні станції та інші елементи, необхідні для безпечної роботи аеропорту.

«Працюємо спільно з Мінфіном, щоб забезпечити фінансування проекту в обсязі 2 млрд грн на 2021 рік», — резюмував він.

Як повідомляв УНН, в аеропорту Дніпра стартують роботи з будівництва нового аеродрому.