500 млн грн з програми компенсації відсоткової ставки передадуть фермерам500 млн грн з програми компенсації відсоткової ставки передадуть малим фермерам. Про це заявив Іван Слободяник, голова Всеукраїнського Конгресу Фермерів та Агро-Продовольчої Ради. Повідомляє прес-служба Агро-Продовольчої Ради, пише agronews.ua.

«Малі фермерські господарства спокійно можуть претендувати на виділення щонайменше 500 млн. грн. з 1.4 млрд. програми компенсації відсоткової ставки по кредитам. Ми вже готуємо пропозицію урядовцям», – заявив Іван Слободяник під час зустрічі учасників Конгресу з міністром аграрної політики і продовольства Романом Лещенком.

Слободяник пояснив, що державна програма компенсації відсоткової ставки на всіх аграріїв становить 1.4 млрд. грн. Всього в Україні зареєстровано орієнтовно 50 тис суб‘єктів господарювання в аграрній сфері, з яких 40 тис. – це фермери. З цих фермерів 30 тис. – це господарства до 500 га і вони не кредитуються банками і відповідно, випадають з цієї програми.

«Тобто цими 1.4 млрд грн з програми компенсації користуються лише 20% з усієї маси аграріїв, а 80% – ні», – констатує голова Агро-Продовольчої Ради.

Детальніше про зустріч феремерів з міністром Мінагрополітики дивіться у відео:

«Звісно, півмільярда гривень це не вражаюча сума, але це вже допомога і держава має її надати. Це невеликі гроші, але вони ефективні. І поки рішення по бюджетній підтримці ще не затверджене, ми можем реалізувати цю ідею та вивільнити гроші», – погодився міністр Роман Лещенко.

Нагадаємо, що міністр Мінагрополітики провів зустріч з фермерами.

Теги: 500 млн грн з програми компенсації відсоткової ставки передадуть фермерам, apk agro, Аграрні новини, аграрні новини україни, аграрные новости украины, Агро-Продовольча Рада, агроновини, агроновости, агроньюз, Всеукраїнський Конгрес Фермерів, Іван Слободяник, малі фермерські господарства, міністерство агрополітики, новини апк, новини сільського господарства, новини України аграрные новости украины, новости сельского хозяйства Украина, новости Украина, Роман Лещенко