24-річна дівчина стала членом наглядової ради «Укрзалізниці» із зарплатнею в 160 тисяч

logo


Валерія Шкаброва лише два роки тому закінчила Національний авіаційний університет - 24-річна дівчина стала членом наглядової ради «Укрзалізниці» із зарплатнею в 160 тисяч

Валерія Шкаброва лише два роки тому закінчила Національний авіаційний університет

Членом наглядової ради «Укрзалізниці» з зарплатою в 160 тисяч гривень призначили 24-річну Валерію Шкаброву. Відповідний наказ підписав міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Зазначимо, що Шкаброва (в дівоцтві Мельничук) лише два роки тому закінчила Національний авіаційний університет. Тому її кар’єрний зліт вражає, пише 5minutes.biz.ua.

До слова, плата члена наглядової ради на цьому підприємстві сягає 160 000 гривень в місяць.

Шкаброву в розпорядженні визначено одним з трьох представників держави для забезпечення укладення цивільно-правових договорів.

Яким чином у відомстві відбирали кандидатів і чи має Шкаброва відповідні досвід та освіту – в міністерстві не повідомили.

Також нагадаємо, член спостережної ради акціонерного товариства «Укрзалізниця», колишній народний депутат Сергій Лещенко в березні задекларував 332 063 гривні винагороди за роботу як члена спостережної ради, таку ж суму він задекларував у лютому.

Як повідомлялося, 18 грудня 2019 року уряд призначив екснардепа Лещенка членом наглядової ради «Укрзалізниці».

Крім того політолог Олексій Голобуцький нещодавно заявив, що Зеленський готовий звільнити Криклія.