Заступник Авакова знає, чому журналістам у справі Шеремета вдалось більше, ніж слідству

logo


Заступник міністра внутрішніх справ Вадим Троян розповів, чому журналістам-розслідувачам вдалось з’ясувати у справі про вбивство їхнього колеги Павла Шеремета більше інформації, ніж вдалось слідчим МВС.

Про це Вадим Троян говорив в ефірі програми «Лівий берег» з Сонею Кошкіною.

Він вважає, що журналістам вдалось з’ясувати більше, розслідуючи справу про вбивство Павла Шеремета, оскільки вони не несуть відповідальності.

Журналісти, коли висвітлюють щось, не несуть відповідальності в нашій країні. Я не бачив такого випадку, коли за поширення будь-якої слідчої чи оперативної інформації журналіст ніс відповідальність. Він розслідував, він її подав, як міг, як хотів, як він це бачив, як він це розслідував,– сказав Троян.

Зокрема, заступник міністра МВС згадав про екс-співробітника СБУ Ігоря Устименка, на слід якого вийшли журналісти, готуючи фільм-розслідування про вбивство Павла Шеремета.

Читайте також: У Нацполіції допитали Устименка за справою Шеремета

«Те, що виявили Устименка – це якісна робота і це дійсно зіграло ключову роль, що повний номер ідентифікували, вони вийшли на автомобіль, а значить і на Устименка», – зазначив Троян.

Він додав, що в оперативників, які працюють над цієї справою, багато ключових свідків і більшість з них вони не можуть показати в рамках оперативних опрацювань чи кримінального провадження.

Нагадаємо, у резонансному фільмі «Вбивство Павла» журналісти з’ясували нові подробиці щодо вбивства свого колеги. Зокрема, стало відомо, що в ніч перед вбивством поблизу автомобіля журналіста, в який була закладена вибухівка, помітили колишнього (а, можливо, навіть теперішнього) співробітника СБУ Ігоря Устименка.Читайте также: