Запроваджено програму для енергоменеджерів

logo


Торгово-промислова палата України, разом із партнерами – німецько-українським партнерським проектом торгово-промислових палат (KVP Ukraine) та Товариством міжнародної співпраці (GIZ) розпочинає впровадження в Україні програми підготовки європейських енергоменеджерів

Торгово-промислова палата України,  разом із партнерами – німецько-українським партнерським проектом торгово-промислових палат (KVP Ukraine) та Товариством міжнародної співпраці (GIZ) розпочинає впровадження в Україні програми підготовки європейських енергоменеджерів EUREM (European Energy Mananger), яка дістала визнання у 28 країнах світу.

«Рівень енергоємності виробництва в Україні втричі вищий, ніж у Європі та США. У структурі собівартості вітчизняного ВВП співвідношення енерговитрат і заробітної плати становить 70% на 10%, тоді як у Німеччині порівну – 35% на 35%. Торгово-промислова палата України допоможе українським підприємствам інтегруватись у європейську господарську систему. Наша програма спрямована на надання базових знань у галузі тепло- та електроенергетики, ознайомлення з сучасними технологіями й обладнанням, світовими тенденціями розвитку енергетики, навчання системному підходу до вирішення завдань енергозбереження. Переконаний:визнання того, що енергія є одним із видів ресурсів, який потребує такого ж управління, як будь- який інший,  є  основою  для  поліпшення  енергоефективності  та  зниження енерговитрат промислового підприємства»,  – сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Програма зменшує енерговитрати та викиди парникових газів у всьому світі. На думку засновника програми  доктора  Роберта Шмідта, аби досягти результатів в енергозбереженні, потрібно   систематично здійснювати управління енергоспоживанням, пріоритетне завдання якого – зниження витрат на енергоресурси за необхідної їх кількості й якості. 

«Відновлювальна енергетика має дуже сильне лоббі серед політиків у Німеччині. Наші депутати навіть не наважуються дискутувати на тему доречності її розвитку», – зазначив пан Шмідт.

ЕнергоЛайф.інфо

Рейтинг статей: