Заборону польотів над Калинівкою подовжили ще на тиждень

logo


Водночас радіус дії заборони зменшено.

Небо над Калинівкою закрите ще на тиждень. Украероцентр вирішив подовжити заборону польотів над зоною, де палали склади з боєприпасами, йдеться у ТСН.

Заборона діє, оскільки поодинока детонація снарядів триває і досі. Закритим небо буде до 9 жовтня. Проте радіус забороненої зони зменшився до 5 кілометрів.

Тим часом у населених пунктах, що постраждали від вибухів арсеналу, сьогодні відновлюється навчання. Дітям на заняттях найперше розказують, що робити, коли вони виявили незрозумілий предмет. Адже очищення території триває й досі. За даними надзвичайників, уже виявлено та вилучено  понад 500 снарядів.

ВідеоУкраероцентр заборонив польоти літаків над Калинівкою ще на тиждень

Нагадаємо, 26 вересня близько 22:00 стало відомо про вибухи боєприпасів на території арсеналу Міністерства оборони України поблизу м. Калинівка Вінницької області. Була проведена евакуація жителів Калинівки та населених пунктів у 10-кілометровій зоні (Павлівка, Медвідка, Дорожнє, Сальник, Стрижавка). Загалом евакуювали понад 30 тисяч осіб.

У всій зоні ураження розбито 2 тисячі житлових будинків. Із них 16 – розбиті вщент. Відновлювати їх будуть щонайменше місяць. Найбільше постраждала Павлівка. Двоє людей травмовані.