Введення ринку землі перенесено на наступний рік

logo


1649.jpg

Україна виконала основні умови чергового траншу Міжнародного валютного фонду (МВФ) і розраховує на отримання цього траншу, а подальші перспективи фінансування в чому залежатимуть від визначеності по земельній реформі, вважає заступник голови фракції «Блок Петра Порошенко» Ігор Кононенко.

Він додав, що МВФ задоволений макропоказниками проекту бюджету, внесеного в парламент, і припустив, що голосування за прийняття бюджету дозволить отримати цей транш, можливо, ще в кінці цього року.

«Що стосується наступного року — відразу потрібно добре думати. Саме проблемне умова — введення ринку землі і прийняття відповідного пакету законопроектів перенесено на наступний рік», — заявив Кононенко.

Він висловив упевненість, що і по ринку землі можна знайти модель, яка пройде через парламент і влаштує МВФ.

«Але необхідна професійна робота міністра АПК, якого, за фактом, немає (міністр аграрної політики і продовольства Тарас Кутовий написав заяву про відставку — ред), міністра фінансів, прем’єр-міністра з міжнародними інститутами, щоб сформувати цю модель. Сподіваюся, в наступному році така модель продажу землі буде успішно сформована», — зазначив заступник голови фракції БПП.

За матеріалами: БізнесЦензор