Викрито неймовірні зловживання у Приватбанку

logo


Керівники та засновники тридцяти шести організацій, які отримували кредити у Приватбанку в рамках реструктуризації кредитного портфеля фінансової установи перед націоналізацією, є нинішніми або екс-співробітниками найбільшої української фінансово-промислової групи «Приват».

Про це повідомив голова НАБУ Артем Ситник в інтерв’ю виданню “Дзеркало тижня“, інформує «Народна Правда».

В ході реструктуризації в кінці минулого року борги по кредитах 193 старих позичальників Приватбанку були закрита новими кредитами тридцяти шести позичальників, які не мали реальних застав крім майнових прав на майбутні поставки певних товарів.

«Новими кредитами 36 позичальників в середньому в розмірі 4-4,5 млрд грн закрили заборгованість по тілу та за відсотками по кредитах 193 попередніх позичальників», – повідомив Ситник.

За його словами, слідчі НАБУ в найближчий час мають намір ретельно перевірити всі згадані компанії та всі їх фінансові потоки.

Нагадаємо, раніше Ситник передбачив «велике протистояння» у справі ПриватБанку. За його словами, існує небезпека заподіяння великого збитку державі.

Зазначимо, Нацбанк відігрався на аудиторах за помилки у перевірці ПриватБанку. Фінансовий регулятор України виключив ТОВ “Прайсвотерхаускуперс (аудит)” з Реєстру аудиторських фірм, які мають право на проведення перевірок фінансових установ.