Військові за 82 мільйони покращать вентиляцію у своїх спортивних закладах в Києві

logo


02 Жовтня 2017

«Центральний спортивний клуб Збройних сил України» 28 вересня за результатами тендерів уклав низку угод з ТОВ «БК «Аттіс – Україна» на проектування та капітальний ремонт системи вентиляції та кондиціювання у кількох приміщеннях на загальну суму 82,40 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Замовлено роботи в таких приміщеннях:

спортивний комплекс по просп.Повітрофлотський, 10 (31,50 млн грн.)
плавальний басейн по просп.Повітрофлотський, 10 (26,60 млн грн.)
спортивний манеж по бул. Лесі Українки, 23а (15,70 млн грн.)
ігровий зал по вул. Стадіонна, 10 (8,60 млн грн.)

Військові забажали, аби спорткомплекс, манеж і ігровий зал були обладнані припливно-витяжними установками «Sital klima CTS» (Італія). У басейні вони хочуть канальну систему осушення і вентиляції «Calorex FRX».

Передбачено, що вартість угод може коригуватись в залежності від зміни курсу євро. Однак вартість окремих складових у договорах не вказана.

ТОВ «БК «Аттіс – Україна» зареєстровано по вул. Тарасівська, 32 в місті Буча під Києвом. Основним власником є Володимир Шейко, прописаний у військовому містечку №11 в Василькові під Києвом. Міноритарним власником є Наталія Танцюра.

Раніше до складу засновників входив донеччанин Юрій Васильович Мартиненко, який нині має власний «Благодійний фонд Юрія Мартиненко», зареєстрований у Бучі по вул. Тарасівська, 32. Мартиненко також є співзасновником ТОВ «Буденерджі» з Романом Махіньком.

На всіх тендерах єдиним конкурентом було черкаське ТОВ «Олімп-Інвест» Юлії та Володимир Ніколенків.

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Армія, Будівництво, СпортЧитайте также: