Верховна Рада прийняла закон про розвиток сільського зеленого туризму

logo


23 травня Верховна Рада України в першому читанні проголосувала за законопроект № 2232 «Про внесення змін до Закону України «Про особисте селянське господарство» щодо розвитку сільського зеленого туризму», ініціатором якого був народний депутат України, голова ТУКЗ – КМКС Василь Брензович.

2012_05_19_stornats_karpaty_33b

Згідно з цим документом, члени особистого селянського господарства мають право добровільно надавати за плату або безоплатно послуги у сфері сільського зеленого туризму, а саме послуги з розміщення (проживання) не більше ніж на 10 місць, харчування та організації дозвілля.

Закон визначає чітке розмежування підприємницької та непідприємницької діяльності, а також юридичне поняття сільського зеленого туризму. Зокрема на органи виконавчої влади й місцевого самоврядування покладається обов’язок сприяти особистим селянським господарствам в організації фахової підготовки та перепідготовки членів особистого селянського господарства у сфері сільського зеленого туризму.

Прийняття закону сприятиме зайнятості сільського населення, підвищенню рівня його доходів, а також розвитку туристичної інфраструктури та комплексному розвитку сільських населених пунктів.

Вікторія КОПИНЕЦЬЧитайте также: