Верховна Рада — найбільший бізнес-клуб Європи. Розслідування

logo


Погоджувальна рада

Погоджувальна рада

З кінця дев’яностих українську економіку серед сфер впливу розділили між олігархів. Цей процес розпочався ще за часів президентства Кучми і дотепер бізнес і політика грають за встановленими правилами.

У кожній сфері свій «смотрящий» і своя бізнес-група. Парламент залишається представником цих груп. В комітеті з питань аграрної політики та земельних відносин 31 народний депутат бажає опікуватись галуззю, яка після війни на сході стала найприбутковішою.

До слова, в комітеті охорони здоров’я обранців в двічі менше. І тільки 3 з 31 народного обранця не мають відношення до аграрного бізнесу. Останньою резонансною пропозицією комітету є законопроект, який дозволяє переносити межі невеликих земельних ділянок без згоди власників.

3 червня 2015 року ВР підтримала притягнення до відповідальності одразу двох депутатів – Мельничука і Клюєва. Другий вже давно закордоном. Сонячна електростанція братів Клюєвих майже задарма отримали землі під будівництво.

Читайте також

Петро Порошенко

Забанив сам президент. Хто і за що потрапив під нові санкції Вчора, 22:42

Прес-конференція Петра Порошенка

Глава держави виправдався за прибуток свого банку 14 Травня, 16:35

Перша леді країни Марина Порошенко

Дружина Порошенка не виключила, що ще займеться політикою 14 Травня, 14:59

В Верховну Раду був протягнутий закон, за яким за сонячну енергію держава платила майже в двічі більше, ніж за звичайну. Прибутки одразу йшли в офшори. Лише на австрійських рахунках компанії було знайдено 800 мільйонів євро.

Наразі південноукраїнські станції перейшли у власність китайської компанії за борги. А кримські перереєструвалися в Росії і забезпечують до чверті всіє енергії окупованого півострова.

Джерело: 24 каналЧитайте также: