ВАСУ завтра може ухвалити проміжне рішення за позовом А.Артеменка щодо громадянства

logo


КИЇВ. 17 травня. УНН. Вищий адміністративний суд України завтра розгляне проміжне рішення за позовом народного депутата України Андрія Артеменка до Президента України та Державної міграційної служби стосовно припинення українського громадянства. Про це повідомив УНН його адвокат Леонід Сіваков.

«Призначив на завтра розгляд справи про забезпечення позову», — сказав Л.Сіваков.

Адвокат уточнив, що суд завтра може ухвалити проміжне рішення стосовно заборони приймати рішення з приводу виконання указу Президента про призупинення громадянства А.Артеменка.

У той же час, у прес-службі ВАСУ повідомили, що засідання на завтра призначено на 10:30. При цьому, як уточнили у суді, це буде проміжне рішення, а по суті ВАСУ розпочне розглядати позов об 11:30 30 травня.

Крім того, у прес-службі додали, що до розгляду справи долучено третьою стороною без самостійних вимог Верховну Раду України.

Нагадаємо, 29 квітня 2017 року Президент підписав указ «Про припинення громадянства України Артеменка А.В., Боровика О., Новгородського Д.В. та інших».

Народний депутат України Андрій Артеменко подав позов ВАСУ проти Президента України, Державної міграційної служби щодо позбавлення його українського громадянства.

Верховна Рада достроково припинила повноваження народного депутата Андрія Артеменка 16 травня. Відповідну постанову парламентарі підтримали 244 голосами за необхідного мінімуму в 226.