В уряді розповіли, коли завершаться переговори з Ryanair

logo


Омелян сподівається на анонсування лоукостером польотів у вересні.

Переговори між Україною та ірландською авіакомпанією-лоукостером Ryanair можуть бути завершені протягом кількох тижнів.

Про це розповів міністр інфраструктури Володимир Омелян в ефірі телеканалу «Інтер», передає РБК.

«Компанія Ryanair є бізнес-орієнтованою та, звичайно, вона буде застосовувати будь-які важелі в переговорах. Це нормально, це не благодійний фонд. Для нас важливо знайти ту формулу, яка буде відповідати і інтересам України, і інтересам авіакомпанії для того, щоб це була плідна співпраця на довгі роки», — зазначив очільник відомства.

Він наголосив на єдиній позиції президента, прем’єр-міністра, Мінінфраструктури та аеропорту «Бориспіль» щодо необхідності відновити і успішно завершити переговори з Ryanair.

«Для завершення переговорів потрібно кілька тижнів — це максимум. І я б дуже хотів, щоб початок польотів зі Львова і Києва було анонсовано в вересні», — заявив Омелян.

Читайте також: Жорсткі переговори та агресивна стратегія: як Ryanair розвиває бізнес та заходить на ринки

Нагадаємо, у понеділок, 10 липня, Ryanair заявила про вихід з України попри укладений ще в березні договір та домовленості з аеропортом «Бориспіль». За словами компанії, саме недотримання угоди й було причиною скасування приходу.

Директор аеропорту, своєю чергою, зняв відповідальність за зрив угоди з аеропорту. За його словами, ірландська компанія жадала умов, які порушують українське законодавство й закони бізнесу. Так, Ryanair хотів для себе безкоштовної аеронавігації в Україні, безкоштовних реєстраційних стійок у терміналах, безкоштовного приміщення для головного офісу і офісу з продажу квитків, а також права збудувати власний готель на території аеропорту – загалом 14 пунктів вимог. Остання з яких – будь-які суперечки мали би вирішувати британські суди. 

ВідеоУкраїнські урядовці піддалися на метод контрольованого скандалу від «Ryanair»