В уряді розповіли, як змінились запаси вугілля у порівнянні з минулим роком

logo


Запаси вугілля антрацитової групи в Україні на 180 тис тонн більші, ніж в минулому році.

Про це заявив міністр енергетики Ігор Насалик на Селекторній нараді, яка відбувалася під головуванням прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

За словами міністра, на данний момент запаси вугілля складають 2,7 мільйона тонн. Зокрема, 2,2 млн тонн вугілля газової групи, і 0,66 млн антрацитової групи.

“У минулому році на сьогоднішній день ми мали 480 тис тонн. Тобто зараз ми маємо на 180 тис тонн більше, ніж у минулому році, не дивлячись на всі проблеми, які у нас виникали”, – заявив Насалик.

“На сьогоднішній день майже всі: і ДТЕК, і Теплокомуненерго, і Донбасенерго є законтрактованими і поставка антрацитового вугілля зростає кожен день. Єдиний, хто дещо тормозить, скажемо, завершує тендерні процедури, – це Центренерго. Але у зв’язку з поїздкою керівника центренерго до США, я думаю, питання забезпечення центренерго повністю буде вирішено”, – додав він.

Довідка Finance.UA:
14 червня Кабмін вчетверте продовжив надзвичайний стан в енергетиці.
Запровадження надзвичайного стану зумовлено блокадою поставок вугілля з окупованих регіонів Донбасу, що унеможливлює доставку антрациту до українських АЕС, які виробляють електрику.
15 лютого уряд прийняв розпорядження «Про вжиття тимчасових надзвичайних заходів на ринку електроенергії».

Рейтинг популярності матеріалу «В уряді розповіли, як змінились запаси вугілля у порівнянні з минулим роком» на Finance.UA — 2.0