В Україні вже виробляється 61% кукурудзи Рioneer — Олена Дуніна

logo


Частка локального виробництва DuPont Pioneer Україн в 2017 році сягнула 61%.

Про це повідомила журналістам Олена Дудіна, директор ТОВ «Піонер Насіння Україна», DuPont Pioneer Україна на Медіа клубі.

«Було побудовано лінію кукурудзи, запущені нови гібриди. Сподіваємось, що наступного року частка власного виробництва сягне 70%. В соняшнику гірше, але потенціал великий завдяки відкритій лінії на Стасях. Наші прогнози — 20% локального виробництва», — сказала Дудіна. 

Частка локального виробництва компанії у 2015 році становила13%, в 2016 році збільшилась до 40% і в поточному році досягла 61%.

«Ми надаємо фінансову підтримку партнерам: пришвидшуємо авансові платежі, допомагаємо отримати товарні кредити від партнерів», — наголосила Олена Дудіна.

Також компанія продовжує інвестивати у розвиток України. Так, загальна сумма інвестиції у виробництво за період з 2013 по 2017 рік становила більше $56 млн, соціальні інвестиції у село Стасі склали більше $100 тис.

Нагадаємо, Нагадаємо, DuPont Pioneer Ukraine (дочірнє підприємство американської DowDuPont) відкрила нову лінію з виробництва насіння соняшнику, в яку інвестувала $5 млн.