В Roshen відбулися кадрові зміни

logo


Кондитерська корпорація Roshen звільнила з посади члена наглядової ради Кременчуцької кондитерської фабрики (Полтавська область) Антона Яковенка й призначила замість нього В’ячеслава Москалевського.

Бакуменка та Козаченка виключено з членів Аграрної парії
Оголошено конкурс на посаду керівника «Укрспирту»

Про це згідно з повідомленням фабрики в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів і фондового ринку, передають «Українські новини».

Зазначається, що Яковенко був членом наглядової ради протягом п’яти місяців. Москалевський призначений на цю посаду строком на три роки.

Акціями фабрики Яковенко не володіє.

Раніше Москалевський обіймав посаду голови наглядової ради ПрАТ «Племзавод «Літинський»» і наразі є президентом корпорації Roshen.

Він володіє 100 простих іменних акцій, або 0,00097% статутного капіталу фабрики.

Крім того, наглядова рада Вінницької кондитерської фабрики, що входить до корпорації Roshen, звільнила тимчасово виконуючого обов’язки директора Андрія Сукачова та призначила директором Сергія Гуськова.

Відповідне рішення наглядова рада прийняла 28 вересня.

Сукачов був тимчасово виконуючим обов’язки директора протягом 17 днів. Гуськова призначено з 2 жовтня строком на 1 рік.

Раніше він обіймав посаду генерального директора ПрАТ «Київська кондитерська фабрика «Рошен»».

Нагадаємо, у червні корпорація Roshen завершила процес консервації Липецької кондитерській фабрики (Росія).

Довідка:

До складу корпорації Roshen входять Кременчуцька, дві Вінницькі, Київська кондфабрики, Маріупольська, котра перебуває в стадії ліквідації, а також Клайпедська кондитерська фабрика UAB Roshen (Литва) і фабрика Bonbonetti Choco (Угорщина).