В окупованому Криму похвалилися «інвестиціями з ЄС та України»

logo


Безпосередньо іноземний бізнес в Крим не заходить, оскільки діє режим санкційДо окупованого Криму надходять інвестиції як з країн Європейського союзу, так і з України. Про це заявив в інтерв’ю РИА Новости «глава корпорації розвитку республіки» Олег Морозов. За його словами, в основному гроші вкладають компанії з Німеччини, Італії, Австрії та Туреччини. «Є і з України. Для них існує режим дружньої держави.

Крим під російською окупацією

Крим під російською окупацією

До окупованого Криму надходять інвестиції як з країн Європейського союзу, так і з України. Про це заявив в інтерв’ю РИА Новости «глава корпорації розвитку республіки» Олег Морозов.

За його словами, в основному гроші вкладають компанії з Німеччини, Італії, Австрії та Туреччини. «Є і з України. Для них існує режим дружньої держави. В основному це громадяни України, які виступають в ролі російських інвесторів», — сказав Морозов.

Він додав, що безпосередньо іноземний бізнес в Крим не заходить, оскільки діє режим санкцій.

Читайте також

В окупованому Криму похвалилися «інвестиціями з ЄС та України»

В окупованому Криму знизили прожитковий мінімум Вчора, 11:25

«Але ми знаємо, що за деякими де-факто російськими компаніями стоїть іноземний капітал. Їх засновниками є в тому числі іноземні фізичні та юридичні особи. Наприклад, стандартний варіант, коли іноземці створюють «дочку» в Москві, яка є засновником компанії, яка виступає інвестором в Крим»», — зазначив Морозов.

Він підкреслив, що за останній рік корпорації вдалося в рази скоротити час з моменту звернення інвестора і до початку реалізації проекту.Читайте также: