В Одесі побудують нову злітно-посадкову смугу, яка зможе приймати великі літаки

logo


Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заклав символічну капсулу на території одеського аеропорту. Тут мають побудувати нову злітну-посадкову смугу.

На будівництво злітно-посадкової смуги у цьому році виділили 500 мільйонів гривень. Загалом же на роботи треба 1,6 мільярда гривень. Про це Володимир Гройсман заявив під час відвідин Одеси у п’ятницю, 8 вересня, передає avianews.com.

Триватиме будівництво 2,5 роки.

Довжина нової смуги складе 2800 метрів, а несуча здатність PCN буде майже в два рази більше, ніж у існуючої смуги – 64 проти 35 зараз. Це дозволить аеропорту приймати більш важкі літаки.

Також в Одесі сподіваються, що держава профінансує купівлю обладнання для забезпечення заходу на посадку в погану погоду по категорії ІКАО III-A. Поки що таке обладнання є лише у аеропорту “Бориспіль”. Тож за поганої погоди в Одесі літаки доводиться відправляти на запасні аеропорти.

Варто зазначити, що на даний момент новий термінал в одеському аеропорту частково введений в експлуатацію – він обслуговує приліт всіх внутрішніх і міжнародних рейсів, проте всі процедури на виліт пасажири як і раніше проходять в старому приміщенні, побудованому в 1961 році.

Рейтинг популярності матеріалу «В Одесі побудують нову злітно-посадкову смугу, яка зможе приймати великі літаки» на Finance.UA — 2.1