В Чернівецькій області ліс продають в онлайн-режимі

logo


В Чернівецькій області ліс продають в онлайн-режимі

Ліс продають в онлайн-режимі

Everyday.Sumy

Електронні торги реалізації лісоматеріалів відбуваються в онлайн

В електронному форматі в режимі он-лайн відбувся аукціон з продажу необроблених лісоматеріалів (заготівля 4 кварталу цього року), які виставили на реалізацію держлісгоспи Буковини для забезпечення виробничих потреб деревообробної галузі у сировині.

Торги за допомогою сучасних ІТ-технологій на високому рівні організувала і провела Буковинська універсальна біржа.

Раніше електронні біржові торги проходили як допоміжні, для реалізації лісопродукції, що не знайшла покупця на основних аукціонах у біржовій залі.

Віднедавна Державна агенція лісових ресурсів України ухвалила стратегічне рішення про цілковите переведення у електронний формат аукціонів з продажу необробленої деревини.

«Усі учасники біржових торгів, які щойно відбулися у Чернівцях за новими правилами, переконалися у правдивості слів заступника голови Держлісагентства Володимира Бондаря, що сучасний електронний формат робить процес продажу деревини прозорим, відкритим, зменшує різного виду корупційні ризики та можливі домовленості, – зазначає в.о. начальника Чернівецького обласного управління лісомисливського господарства Роман ЧЕРЕВАТИЙ. – Переваги вагомі для державних лісогосподарських підприємств краю. Сім лісгоспів з десяти одразу реалізували весь виставлений на аукціон обсяг продукції. Три лісгоспи – максимальний її об’єм. Але що дуже важливо – у результаті торгів усі без винятку державні підприємства вийшли на високі реалізаційні ціни поданих ними лотів, оскільки торги в електронному режимі забезпечили справжню вільну здорову конкуренцію для формування справедливої ринкової ціни. Це означає, що держлісгоспи області сплатять в державний і місцевий бюджети ще більше податків, а виручені кошти зможуть спрямувати на покращення ведення лісового господарства, технічну модернізацію виробничих процесів, підвищення безпеки робочих місць».

Чернівецька область та Ізраїль налагоджують дипломатичну співпрацю

Як зазначив Роман Череватий, вичерпна інформація про заготівлю і реалізацію деревини держлісгоспами, а також про результати аукціонних торгів міститься на сайті Чернівецького ОУЛМГ.

Варто зазначити, що Буковинська універсальна біржа свого часу чи не першою в країні застосувала при аукціонах можливості Інтернету. Для цього спеціалісти Буковинської універсальної біржі розробили ІТ-програму, алгоритм роботи якої згодом взяли на озброєння їх колеги з інших областей.  

«Для проведення торгів за новим форматом онлайн-аукціонів ми надали їх учасникам удосконалений зручний електронний майданчик, – розповідає голова біржового комітету Володимир Любімов. – Він забезпечує високу надійність, конфіденційність. Ми удосконалили програму в плані справедливого визначення переможців торгів, готових заплатити максимальну ціну за товар. Після кожного кроку у покупців є достатньо часу визначитися у своїх подальших діях».

Про це повідомляє прес-служба Чернівецького ОУЛМГ.

 

 

 

,

 

 

 

Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + EnterЧитайте также: