В Бюджеті-2018 буде збільшено видатки на ДСНС на один млрд грн – Порошенко

logo


КИЇВ. 15 вересня. УНН. В проекті Бюджету на 2018 рік пропонується збільшити видатки бюджету на потреби Державної служби з надзвичайних ситуацій на 1 млрд грн, що дозволить збільшити зарплату рятувальників на більше ніж 1 тис. грн. Про це заявив Президент України Петро Порошенко, передає УНН.

«За пропозицією міністра і при повній підтримці прем’єр-міністра було прийнято рішення збільшити фінансування Державної служби з надзвичайних ситуацій. Прийнято в цих обмежених умовах виділити майже неможливу суму – додатково це 1 млрд грн. Це буде спрямовано як на підвищення грошового забезпечення, бо цифри, які були представлені, були абсолютно неприйнятні, що рятівники отримують меншу заробітну платню, ніж інші спеціальні підрозділи, ніж інші офіцери в погонах» – сказав П.Порошенко.

Він зазначив, що це відбувається завдяки тому, що керівники інших міністерств знайшли можливість обмежити видатки своїх міністерств і «перерозподілити видатки 2018 року, зробивши видатки служби з надзвичайних ситуацій, українських рятівників, наряду зі збройними силами України першим пріоритетом держави».

При тому Президент зазначив, що сподівається на одностайну підтримку цього рішення парламентом при ухваленні бюджету наступного року.

Таким чином, за словами Президента «лише за попередніми розрахунками оплата кожному рятувальнику буде збільшена більш як на 1 тисячу гривень».

Нагадаємо, з початку проведення антитерористичної операції на Сході України було врятовано силами Державної служби з надзвичайних ситуацій понад 500 людей, знешкоджено більше 130 тисяч вибухонебезпечних предметів.Читайте также: