Уряд внесе зміни до типового договору оренди землі

logo


ПолеKurkul.comПоле

На засіданні Кабінету Міністрів України, що відбулося 22 листопада, схвалено постанову про внесення змін до Типового договору оренди землі. Ці зміни передбачають вдосконалення механізму управління у сфері використання та охорони земель, збереження та відтворення родючості ґрунтів, повідомляє Мінагрополітики.

Це сприятиме захисту інтересів власників земельних ділянок та орендодавців, а також збільшенню надходжень до місцевих бюджетів.

Прийняті зміни передбачають:

фіксацію в договорі оренди показників якісних характеристик ґрунтового покриву земельної ділянки на момент її передачі в оренду;
відшкодування орендодавцю–власнику земельної ділянки збитків у разі погіршення якості ґрунтового покриву орендованої земельної ділянки або приведення її в непридатний для використання за цільовим призначенням стан;
встановлення строку виплати орендної плати за користування земельною ділянкою та посилення відповідальності в разі її несвоєчасної виплати (штраф, пеня).

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Коментувати (0)