«Укрзалізниця» запускає нові маршрути. ВІДЕО

logo


З 10 грудня «Укрзалізниця» запускає 10 нових внутрішніх маршрутів. Серед них і Ковель-Харків. Нововведення вступлять у дію згідно з новим графіком руху поїздів на 2017/2018 роки.

У ньому, за словами виконувача обов’язків голови правління державного перевізника Євгена Кравцова, курсуватиме 190 пар пасажирських поїздів, з яких 110 круглорічних. В цілому це більш як 3000 вагонів.Серед нових маршрутів також: Івано-Франківськ — Костянтинівка; Ужгород — Лисичанськ, Одеса — Харків, Львів — Одеса, Львів — Чоп, Київ — Черкаси, Одеса — Яремче, Київ — Запоріжжя, Суми — Шостка.

У планах Укрзалізниці на наступний рік придбати 60 купейних вагонів та модернізувати 260, із яких у ста замінити туалети та системи кондиціювання. Разом із цьогорічними обсягами оновлення – це майже шоста частина усього парку, який експлуатує сьогодні перевізник.

Також, у відомстві планують оголосити процедуру закупівлі на придбання одинадцяти дизель-поїздів з початком постачання в 2018-му та продовженням у наступному році. Окрім того, мають оголосити тендер на придбання п’яти приміських електричок.

#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах: