«Укрзалізниця» випустить єврооблігації на 1-1,5 млрд доларів

logo


КИЇВ. 12 вересня. УНН. ПАТ «Укрзалізниця» планує в короткостроковій перспективі випустити на ринок єврооблігації на близько 1-1,5, млрд доларів. Про це на сьогоднішній прес-конференції повідомив тимчасово виконуючий обов’язки голови ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, передає кореспондент УНН.

«Ми на сьогодні розглядаємо можливість у середньостроковій перспективі виходу на облігаційний ринок. Ми плануємо, що буде можливість і будуть всі умови на ринку для того, щоб «Укрзалізниця» здійснила розміщення (єврооблігацій — ред). По нашим потребам ми бачимо, що є можливість і є потреби з боку «Укрзалізниці» на розміщення в діапазоні 1-1,5 млрд доларів,» — сказав Кравцов.

За його словами це буде зроблене для того, «щоб перекредитувати ті кредити, які ми маємо на сьогоднішній день в своєму портфелі, котрі не завжди по відсотковій ставці відповідають ринковим умовам».

читайте також: Уряд завтра планує затвердити фінплан «Укрзалізниці» на поточний рік

Він додав, що ринкові ставки на сьогодні досить суттєво впали і тому «Укрзалізниця» має щось робити із своїм портфелем, а єврооблігації «є одним з найдешевших інструментів фінансування».