«Укрзалізниця» у вересні ліквідує дефіцит локомотивів

logo


У серпні робочий парк локомотивів Укрзалізниці збільшився на 55,5 одиниць. Загалом до кінця 2017 року буде відремонтовано 274 локомотиви.

Про це повідомив в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, повідомляє прес-служба підприємства.

«У вересні плануємо відновити ще 84 локомотиви. Це дозволить вже на початку осені повністю ліквідувати дефіцит тягового рухомого складу та задовольнити потребу бізнесу і держави у залізничних перевезеннях. Наше завдання — повернути у робочий парк якомога більше локомотивів за найкоротший час. Для цього ми розробили комплексну програму відновлення експлуатаційного парку тягового рухомого складу», — зазначив Кравцов.

Зокрема, до кінця року буде відновлено 142 вантажні електровози, 11 пасажирських електровозів, 40 вантажних тепловозів, 6 пасажирських тепловозів та 75 маневрових тепловозів. З них на афілійованих підприємствах компанії буде капітально відремонтовано 78 локомотивів: на ПрАТ «Дніпропетровський ТРЗ» — 26 од., ПрАТ «Запорізький ЕРЗ» — 40 од., ПрАТ «Львівський ЛРЗ» — 12 од.

Окрім цього, з початку року в умовах виробничих підрозділів локомотивного господарства проведено 4004 поточні ремонти електровозів та 1120,5 ремонтів тепловозів. На афілійованих підприємствах компанії капітально відремонтовано 82 локомотиви, що на 46 локомотивів більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Також керівник компанії нагадав, що наразі «Укрзалізниця» веде консультації зі світовими виробниками тягового рухомого складу, зокрема з General Electric та Siemens.

«Наша мета у співпраці зі світовими лідерами з виробництва тягового рухомого складу організувати виробництво локомотивів та запровадити програми модернізації наявного парку локомотивів. Локалізація ж виробництва на території України — це принципове питання для «Укрзалізниці»», — резюмував Кравцов.