«Укрветсанзавод» запрацює вже в листопаді

logo


Костопільська філія ДП «Укрветсанзавод» на Рівненщині запрацює за два місяці. Про це йшлося на зустрічі у РДА. Терміни завершення процесу реконструкції підприємства – це приблизно перша декада листопада 2017 року, пише Північ-інфо.

Як зазначає керівництво підприємства, не повинні більше повторитися подібні випадки щодо стихійних звалищ – «подарунків» від клієнтів ветсанзаводу. Нагадаємо, кілька днів тому біля заводу невідомий водій скинув свинячі рештки, оскільки не підприємстві їх прийняти не змогли, так як воно тимчасово не працює. Смердючу гору трупів тварин знайшли селяни і відразу поскаржилися у РДА. Чиновники задіяли усі служби і терміново ліквідували звалище продезінфікувавши територію, щоб не допустити розповсюдження інфекцій:

На Рівненщині у лісі знайшли звалище решток тварин

На Костопільщині сміттєзвалище напіврозкладених тварин прибирали вручну

На нараді обговорювали і можливості тимчасової утилізації решток тварин до тих пір, поки завод не запрацює. Про цю проблему місцеві чиновники вже повідомили обласне керівництво. Окрім цього, на бюджетній комісії розглянули питання виділення коштів на завершення проекту по реконструкції підприємства «Костопільська філія ДП «Укрветсанзавод».

Фото: Facebook

Дізнатися більше:

Розлучення по-поліськи: чоловік підпалив дружині хату

На Поліссі перевіряли «Укрбурштин» та «Бурштин України»

Фірму, яка нагодувала дітей яйцями із сальмонелою, судитимуть

У Сарнах знайшли підпільний музей з радянською символікою (ВІДЕО)