«Укрпошта» планує комп’ютеризувати всі відділення в місцях із населенням понад 2 тис. людей у I кв.-2018

logo


"Укрпошта" планує комп’ютеризувати всі відділення в місцях із населенням понад 2 тис. людей у I кв.-2018

ПАТ «Укрпошта» (Київ) планує комп’ютеризувати всі відділення в населених пунктах, де проживає понад 2 тис. людей, у першому кварталі 2018 року, повідомив в. о. гендиректора ПАТ Ігор Смілянський.

«Ми плануємо до кінця першого кварталу 2018 року комп’ютеризувати всі відділення в населених пунктах із населенням понад 2 тис. людей», — сказав він журналістам під час зустрічі в Києві в четвер.

За даними ПАТ, у результаті порівняно із серединою 2016 року (початок роботи І.Смілянського керівником «Укрпошти» — ІФ) кількість комп’ютеризованих відділень зросте з 2 тис. до 4 тис.

У планах компанії до кінця 2018 року збільшити кількість комп’ютеризованих відділень до 60% від загального обсягу мережі.

І.Смілянський також наголосив, що разом зі значним зростанням витрат на оплату праці (на 1,2 млрд грн – до 4,2 млрд грн у 2017 р.) і масштабним списанням майна компанії в процесі аудиту — витрати на модернізацію інфраструктури компанії є головними причинами зростання збитків «Укрпошти» за збільшення загальної динаміки зростання її доходів.

Як повідомлялося, «Укрпошта» в січні-вересні 2017 року отримала 415 млн грн чистого збитку, але наростила дохід на 15%.

«Укрпошта» входить до сфери управління Міністерства інфраструктури. Надає близько 50 видів послуг в 11,5 тис. відділеннях у всій Україні. Штат підприємства нараховує 73 тис. працівників, з яких 36 тис. — листоноші.