Український органічний березовий сік підкорює Австралію

logo


berezovyi_sok.jpg

Чернівецька компанія «Вайт», яка спеціалізується на виробництві органічного березового соку, а також консервації, виходить на австралійський ринок.

Компанія має намір поставляти в Австралію три найменування продукції під ТМ «Pani Olena».

Хоча етикетка продукції містить українські національні мотиви, компанія не орієнтована виключно на діаспору. «Ми орієнтовані на споживачів, які надають перевагу органічній продукції. Це не тільки діаспора. Наша цільова аудиторія ширша», — уточнюють у компанії.

«Лилак» входить в єдину групу компаній разом з ТОВ «Галс ЛТД» та ТОВ «Грандвест», які також спеціалізуються на виробництві органічних соків (ТМ «Spring drops», «Глибкон», «Панська легенда»).

Вихід на ринок Австралії не перший для компанії «Вайт». Продукція представлена на ринках Польщі, Румунії, Угорщини, Чехії, Франції, Італії, Німеччини та Швейцарії.

За оцінками Мінагропроду, внутрішнє споживання органічних продуктів в 2017 році може досягти 25 млн євро.

Станом на 1 червня 2016 року в органічному секторі України зареєстровано 239 підприємств, з яких 162 — сільгоспвиробники.

На думку експертів, розвиток в Україні ринку органіки пов’язаний з затребуваністю цієї ніші на зовнішніх ринках, в першу чергу, Євросоюзі.

За матеріалами: delo.ua

 

 Читайте также: