Українські експортери погано поінформовані про можливості експорту до США — Чалий

logo


Українські експортери погано поінформовані про можливості і преференції експорту до Сполучених Штатів Америки, повідомив посол України в США Валерій Чалий.

«Наскільки я знаю, українські експортери погано поінформовані про наявність можливостей. Скажу відверто: нам непросто зберегти наявні преференції. Однак ми працюємо, щоб не лише зберегти їх, але і розширити», — сказав він під час прямого включення з Вашингтона на бізнес-зустрічі «Секрети успішного експорту до супермаркетів США».

Він також нагадав, що нинішня адміністрація США орієнтована на створення робочих місць у Сполучених Штатах, що робить умови співпраці складнішими.

«Однак за складності умов, на висококонкурентному американському ринку ми налаштовані на збільшення товарообігу, виходу українських експортерів на американський ринок та інвестиції в Україну… Ми шукаємо ті ніші, де є взаємна зацікавленість США та України, де можна залучити американські інвестиції», — зазначив ВюЧалий.

За його словами, посольство України в США докладає всіх зусиль для сприяння українським експортерам на федеральному рівні.

«Зокрема, є можливість виходу на тендерний ринок США», — наголосив В. Чалий.Читайте также: