Українці не вірять своєму щастю: дзвонять у Пенсійний фонд щодо високих пенсій

logo


Починаючи з 11 жовтня, контактний центр Пенсійного фонду України в безперервному режимі відповідає на дзвінки українських пенсіонерів. Люди приголомшені доплатами, зробленими після перерахунку і поновлення пенсій, і бояться знімати суми з банківських карток – “а раптом помилка?”.

Про це повідомляє “Народна правда” з посиланням на Сайт міста Києва.

У Пенсійному фонді України надали аудіозапис кількох телефонних дзвінків. Дзвонять головним чином зі сходу і центру України. Люди перепитують: невже це така велика пенсія у них тепер, чи це не помилка і чи можна знімати гроші. Диспетчери колл-центру всім терпляче пояснюють, що помилки немає.

Нагадаємо, завдяки реформі, в українців з’явилося аж цілих три можливих варіанти виходу на відпочинок. З 2018 року — можна буде вийти на пенсію в 60 років при наявному стажі в 25 років, а не 15 як зараз, в 63 роки при стажі 15 років. Щороку вимоги до стажу збільшуватимуться на рік. І з 2019 року можна в 65 років піти на пенсію при стажі від 15 до 16 років. І до 2028 року поріг страхового стажу має досягти 35 років.

Нагадаємо, в країні очікується підвищення соціальних стандартів, яке також стосується пенсій, які уряд з 1 жовтня має намір підвищити 5 млн 600 тис. громадянам.

Також ми повідомляли, в кого найбільше зростуть пенсії. Найсуттєвіше зростання пенсії чекає на тих, хто має найбільше страхового стажу.Читайте также: