Україна та ЄС працюють над розширенням можливостей для бізнесу в рамках ЗВТ

logo


Україна та Європейський Союз провели Друге засідання Комітету асоціації Україна-ЄС у торговельному складі та обговорили спектр питань, що стоять на порядку денному торговельних відносин між Україною та ЄС.

Отримання підприємством єврономера спрощує пошук покупців на ринках третіх країн — Лапа
Проект технічної допомоги ЄС щодо безпечності харчових продуктів завершив роботу в Україні

Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

«Для нас це важливий інституціональний захід, адже ринок ЄС у фокусі Експортної стратегії України. За останніми даними, експорт товарів з України до країн Європейського Союзу за 7 місяців 2017 року збільшився на $2 млрд (або на 25,9%) і склав $9,5 млрд. А частка експорту до ЄС серед торговельних партнерів України зросла до 40% проти 38,8% у відповідному періоді минулого року», — повідомила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі – торговий представник України Наталія Микольська.

За її словами, важливо і далі спільно працювати для відкриття додаткових можливостей вільної торгівлі.

У ході заходу Сторони констатували прогрес у виконанні положень Торговельної частини Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Зокрема, порядок денний охопив дискусію з питань технічного регулювання, санітарних та фітосанітарних заходів, публічних закупівель, конкуренції та державної допомоги, захисту прав інтелектуальної власності, транспортних, фінансових та телекомунікаційних послуг.

Делегації сторін також відзначили важливість вступу в дію з 1 жовтня додаткових преференцій ЄС для певних сільськогосподарських та промислових товарів з України.Читайте также: