У Житомирі підприємців та студентів навчали розвивати малий і середній бізнес

logo


У Житомирі підприємців та студентів навчали розвивати малий і середній бізнес

Автор: news_maker от Сьогодні, 19:27, Переглядів: 0

У Житомирі підприємців та студентів навчали розвивати малий і середній бізнес
Тригодинний семінар, який ініціювала Агенція регіонального розвитку Житомирської області, відбувся в облдержадміністрації. Його учасниками стали представники малого та середнього бізнесу області і студенти, які навчаються в житомирських вишах на пов’язаних із підприємництвом спеціальностях. Говорить директор Агенції регіонального розвитку області Артем Сачук:»Ми розпочинаємо цикл семінарів, які покликані підтримати малий та середній бізнес, дати їм нові знання та імпульси для розвитку, тому що зараз невелика частка ВВП створюється малим та середнім бізнесом, а цю частку потрібно збільшувати. В тому числі – шляхом навчання та пояснення українській молоді, що створення власного бізнесу – це один із варіантів розвитку кар’єри. Необов’язково йти працювати на завод. Можна створювати власну справу».

Артем Сачук додає, що на Житомирщині є всі можливості розпочати власну справу, яка приноситиме прибуток. Головне – мати бажання:»Зараз найбільшу перспективу відкриває Інтернет-підприємництво. Тому що це підприємництво, яке спрямоване на глобальні ринки. Це ті підприємства, які найбільш цікаві, зокрема й іноземним інвесторам. Безумовно, у нас є і традиційні галузі для створення бізнесу. Заробити можна на будь-чому. Головне, щоб людина цього хотіла і була готовою брати на себе ризик. Є текстильне виробництво. Відкрити власну кав’ярню – це теж бізнес, який може приносити кошти. Є ще багато інших варіантів».

Більшість учасників тренінгу – це студенти житомирських вишів. І хоча ці молоді люди ще не мають власного бізнесу, Артем Сачук вважає, що студентів потрібно вчити використовувати свої знання на практиці. Це є своєрідним доповненням до програми навчання в університеті:»Учасниками семінару є студенти агроекологічного та технологічного університетів. Справа в тому, щоб показати студентам, як знання використовувати на практиці. Теорія – це дуже добре. Без неї важко в житті, але потрібно мати певні навички. І ми хочемо показати, як їх розвивати».

Додамо, що окрім Артема Сачука лекції для підприємців та студентів читав міжнародний експерт з підвищення конкурентоздатності малого і середнього бізнесу та залучення інвестицій доктор Геро Фрідель та доктор економічних наук Олена Харчишина.

Категорія: Новини, Фото

За матеріалами:

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://www.ukr.net/. TVgid.ua — телепрограма он-лайн.Купити авто Nissan.

загрузка…Читайте также: