У вбитого Д.Вороненкова слідчі РФ вилучили зброю і колекцію годинників — ЗМІ

logo


КИЇВ. 17 травня. УНН. Під час обшуків у банківській скриньці вбитого в Києві екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова слідчий комітет Росії вилучив два нагородних пістолети, а також колекцію дорогих швейцарських годинників, передає УНН з посиланням на «Комерсант».

Як повідомляє видання, під час обшуку зі скриньки банку ВТБ 24, зареєстрованої на Д.Вороненкова, були вилучені австрійський пістолет Glock, який екс-депутат отримав від влади Киргизстану, і російський пістолет самозарядний малогабаритний — нагорода від скасованої нині Федеральної служби з контролю за обігом наркотиків.

За даними джерел «Комерсанта», разом зі зброєю в скриньці зберігалася колекція з двох десятків швейцарських годинників найпрестижніших і дорогих марок.

Також у слідства виникли питання щодо освіти Д.Вороненкова: нібито не маючи вищої освіти, він працював в прокуратурі а потім захистив кандидатську та докторську дисертації.

Адвокат Андрій Гривцов, який представляє інтереси Дениса Вороненкова у справі про рейдерське захоплення, сказав, що його не знайомлять з матеріалами у справі про вбивство екс-депутата, тому він не може прокоментувати ці дані.

Нагадаємо, 23 березня у центрі Києва розстріляли екс-депутата держдуми РФ Дениса Вороненкова.

Як повідомляв УНН, в січні Д.Вороненков дав свідчення Генеральній прокуратурі України у кримінальному провадженні за підозрою екс-президента Віктора Януковича у державній зраді.Читайте также: