У Приватбанку заявили про вилучення документів у справі екс-власників

logo


Правоохоронці проводять вилучення документів у Приватбанку у справі колишніх власників.

Про це повідомило джерело у банку, передають Українські Новини.

У службі безпеки банку відзначили, що співробітниками прокуратури спільно з фахівцями банку було проведено ряд слідчих дій у рамках розслідування кримінальних проваджень, відкритих за заявою нинішнього менеджменту банку.

Також наголошується, що генеральна прокуратура України за сприяння Приватбанку продовжує розслідування фактів видачі «токсичних» кредитів компаніям, пов’язаним з екс-власниками банку.

Нагадаємо, на початку липня генеральний прокурор Юрій Луценко заявляв про наявність питань до колишнього керівництва Приватбанку і представників Національного банку про незаконну видачу кредитів у грудні 2016 року.

29 серпня медіахолдинг 1+1 Медіа отримав лист від компанії Поділ-Нерухомість, в якій орендує будівлю за адресою вул. Кирилівська, 23, згідно з якою НБУ планує забрати будівлю медіахолдингу 1 + 1 за борги Приватбанку. Пізніше у НБУ спростували інформацію про виселення телеканалу 1+1.

13 вересня Печерський районний суд Києва заарештував будівлю заводу Біола (Дніпро) и будівлю, яку орендує телерадіокомпанія Студія 1+1, а також літак Boeing у справі розкрадання коштів з Приватбанку.

Також слід зазначити, що 27 листопада бізнесмен Ігор Коломойський попросив Високий суд у Лондоні відсторонити американську консалтингову компанію AlixPartners від розслідування справи Приватбанку.

Пізніше ЗМІ дізналися, що детективи НАБУ допитали Коломойського у справі про націоналізацію Приватбанку.