У Порошенка сказали, чого очікувати від гривні найближчим часом

logo


Заступник голови парламентського комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності, народний депутат від Блоку Петра Порошенка Руслан Демчак заявив, що наразі гривня увійшла в період довгострокової стабілізації, але з урахуванням певного рівня девальвації.

Про це він заявив  в коментарі “Обозревателю“, передає “Народна правда“.

Нардеп заявив, що, на його думку, в Україні спостерігається довгострокова стабілізація національної валюти, яка є відображенням загальної стабілізації економіки України. В той же час Демчак вважає, що певна девальвація гривні  в межах росту валового внутрішнього продукту України є  позитивною для економічних процесів в державі.

Демчак зауважив, що валюний курс, який Кабінет міністрів України заклав в проекті Державного бюджету на 2018 рік, складає  29,3 гривні за долар.

“Курс, який  закладено в проекті Державного бюджету, є стабільним з урахуванням девальваційного зростання, яке буде позитивним для економіки”, – резюмував Демчак.

Нагадаємо, 6 вересня Мінфін вніс на розгляд Уряду проект Державного бюджету на наступний рік, який має бути у Верховній Раді до 15 вересня. За словами міністра фінансів Данилюка, головний кошторис країни “напрочуд якісний, адже він цілком реалістичний, збалансований, ефективний та навіть розрахований на перспективу”.

В головному фінансовому відомстві України зробили заяву щодо прогнозованого курсу долара на 2018 рік. Мінфін України формуватиме Державний бюджет на 2018 рік у відповідності до курс гривні –  29,3 грн за долар США.

Додамо, Нацбанк попередив про ризик інфляції у кінці року. В результаті цього найближчим часом в Україні можуть підскочити ціни на 8-10%.Читайте также: