У НАТО не побачили порушення свободи слова в Україні через заборону низки російських соцмереж

logo


У НАТО не побачили порушення свободи слова в Україні через заборону низки російських соцмереж НАТО не бачить загрозу свободі слова через блокування в Україні низки соціальних мереж та інших інтернет-ресурсів. Як повідомляє replyua.net, НАТО вважає блокування в Україні деяких інтернет-сайтів питанням безпеки і не розглядають такий крок як обмеження свободи слова.

На запит журналістів прес-служба Північноатлантичного альянсу відповіла, що український уряд не обмежує свободу слова, а керується питанням безпеки. НАТО співпрацює з урядом України щодо реформ, дотримання прав людини, верховенства закону і вірить в прихильності цій країні міжнародних зобов’язань.

Це означає, що Росії не варто чекати засудження Заходом вчорашнього рішення Петра Порошенка, яким в Україні заблоковані ресурси «Яндекса», соцмережі «Однокласники», «ВКонтакте» і низку інших інтернет-ресурсів. Секретар РНБО Олександр Турчинов закликав українських провайдерів без вагань почати блокувати російські ресурси. У разі відмови блокувати російські ресурси провайдерів буде оштрафовано. Наразі провайдери думають, як і указ президента виконати, і технічно втілити його в реальність, чимало українців, які не бажають відмовлятися від заблокованих ресурсів, шукають способи обходу блокування, яких чимало.

Ошибка в тексте? Выделите ее мышкой! И нажмите: Ctrl + EnterЧитайте также: