У МЗС України гостро відреагували на заяви РФ щодо блокування веб-ресурсів

logo


За темою

>
Заборона «Вконтакте» та «1С»: чим це загрожує та що сталося – сюжет

У Міністерстві закордонних справ України відреагували на заяву зовнішньополітичного відомства Росії щодо блокування російських Інтернет-ресурсів і соціальних мереж, зокрема назвавши це «верхом цинізму». Про це написала речниця МЗС України Мар’яна Беца у Twitter.

«Агресор, який всупереч всім нормам окупував Крим і веде війну на Донбасі, говорить про право і мораль. Верх цинізму», — відзначила Беца.

Таким чином вона відреагувала на коментар МЗС Російської Федерації через «нові антиросійські дії київського режиму».

Як повідомляв 5.UA, Президент України ввів в дію рішення РНБО про санкції проти 1228 фізичних та 468 юридичних осіб. Також під заборону потрапили російські соцмережі «ВКонтакте», «Одноклассники» і «Яндекс» та IT-сервіси, в тому числі бухгалтерська програма 1С.

Кабінету міністрів і СБУ за участю Національного банку України (НБУ) доручено розробити механізм блокування доступу до російських соцмереж і IT-ресурсів. Офіційними друкованими виданнями є інформаційний бюлетень «Офіційний вісник Президента України», газета «Урядовий кур’єр». Указ Порошенка про блокування сайтів набирає чинності з дня його опублікування. Таким чином, указ Президента набуде чинності не пізніше 1 червня 2017 року.

Відео за темоюЧитайте также: