У Мінекономрозвитку прогнозують зростання тарифів на комуналку на 20% у 2018

logo


Тарифи у найближчі роки зростатимуть.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі оприлюднило консенсус-прогноз стосовно тарифів на найближчі роки.

Про це повідомляє УНІАН. 

Зокрема, консенсус-прогноз міністерства передбачає зростання 2018 року тарифів на природний газ на 19%.Своєю чергою опалення, гаряча вода і електроенергія можуть зрости у ціні на 20%.

Окрім цього, вже 2019 року зростання тарифів на газ може скласти 12,5%, на гарячу воду, опалення та електроенергію — на 17,5%.

Тим часом 2020 року зростання тарифів на газ і електроенергію може становити 10%, а на гарячу воду і опалення — 19%.

Читайте також: У Мінекономрозвитку очікують зростання ВВП на 3% і курсу 29,55 грн за долар на кінець 2018

Нагадаємо, від першого жовтня здорожчав природний газ для населення. «Нафтогаз України» підняв ціни майже на 19 відсотків. Це означає, що 1 тисяча кубометрів палива коштуватиме 5 тисяч 873 гривні. Проте уряд заявив, що не бачить підстав для подорожчання. Нині урядовці перевіряють формули ціни на газ.

Крім того, Кабмін змінив порядок нарахування субсидій за комунальні послуги. Раніше вони розраховувались від 1 жовтня до 30 квітня. Відтепер для тих, хто користується індивідуальним опаленням, субсидія доступна лише від 15 жовтня до 15 квітня наступного року.

Українці, які користуються центральним опаленням, мають орієнтуватись на рішення місцевої влади про початок та закінчення опалювального сезону. 

ВідеоЗ 1 жовтня здорожчає природний газ для населення